صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
کشاورزی
محله خبر
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
گلایه رئیس شورای اسلامی شهر شلمان در روز شوراها

نیازمند تخصیص اعتبارات ملی هستیم تا پاسخگوی شهروندان و مسافران باشیم

رئیس شورای اسلامی شهر شلمان همزمان با روز شوراها در گفت و گو با خبرنگاران ضمن تبریک نهم اردیبهشت که به روز شوراها نامگذاری شده این روز را به همه کسانی که به اعضای کنونی شورای اسلامی شهر شلمان اعتماد کرده اند تبریک گفت.

به گزارش صدای خاک، حسین احمدی نژاد، اظهار کرد: طبق آیه شریفی که در قرآن آمده وظیفه ذاتی شورا «و امرهم شورا بینهم» است. ‌یعنی اگر آبرویی داریم از وجود مردم است. مردم ولی‌‌نعمت ما هستند و به نمایندگی مردم  مطالبه‌گر حق و حقوقشان در مدیریت شهری هستیم.

وی افزود : نهم اردیبهشت سالروز رویدادی بزرگ در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که بی تردید نشان از تعمیق مردم سالاری دینی در جامعه اسلامی ما دارد و در تمام امور کشور مردم را ولی نعمت انقلاب اسلامی می دانست.
رئیس شورای اسلامی شهر شلمان اذعان کرد: نهاد شورا که شالوده آن ریشه در قرآن و مبانی دین مبین اسلام دارد در واقع به فرایند واگذاری امور به مردم ، عینیت بخشید و به برکت این اتفاق، نقش آفرینی مردم در تعیین سرنوشت خود و جامعه ای که در آن زندگی می کنند، دوچندان گردید.
احمدی نژاد با بیان اینکه درب های شورای شهر به روی همه مردم باز است، افزود: توجه به مطالبات و درخواست‌های مردم از وظایف اعضا و منتخبین شورای شهر هستند و عدم توجه مسئولین به خواست این منتخبین یعنی عدم توجه به خواست مردم.
وی با اشاره به جلسات مکرر شورای شهر با نماینده محترم مردم در مجلس گفت:  با مسئولین استان و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در راستای حل مشکلات شهری جلسات متعددی داشتیم ؛ منتظریم تا ببینیم چه زمانی وعده ها محقق خواهد شد .
رئیس شورای اسلامی شهر شلمان با بیان اینکه شورای شهر همواره خود را پاسخگوی شهروندان می‌داند، اظهار داشت: تمام تصمیمات مدیریت شهری بر مبنای منافع شهر، شهروندان و شهرداری خواهد بود و به خواسته‌های شخصی خاص، گروه‌ها و جریان‌ها توجه نکردیم و منافع شهر همیشه در اولویت اعضا بود.
احمدی نژاد در پایان تاکید کرد: با اینکه شهرداری ها بسیاری از هزینه‌های اولیه را به سختی تأمین می‌کنند اما برخی هنوز با یکه تازی چوب لای چرخ می‌گذارند تا نارضایتی ایجاد شود که حتما محکم مقابل این رفتارها می‌ایستیم.

شناسنامه


کدخبر: ۲۲۲۹۲۰
تاریخ: ۱۴۰۲/۲/۱۲     ساعت: ۱۹ : ۱
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اجتماعی       زیرسرویس: اجتماعی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۴۰۳ جمعه ۲۵ خرداد
  • ٧ ذو الحجه ١٤٤٥
  • Jun 14 2024