هفته نامه صدای خاک

کد مطلب: ۲۲۲۹۲۱  |  تاريخ: ۱۴۰۲/۲/۱۲  |  ساعت: ۱۹ : ۵


تجلیل از اعضای شواری اسلامی شهر کومله

بمناسبت فرا رسیدن 9اردیبهشت روز شوراها ،از اعضای شواری اسلامی شهر کومله تجلیل به عمل امد .

به گزارش صدای خاک؛ در این مراسم که با حضور دکتر مهدی پور شهردار  کومله  و مسئولین واحدهای شهرداری،حاج آقا محیطی امام جمعه بخش، مهندس کشاورز بخشدار، دکتر امیدی راد ریاست آموزش و پرورش در محل دفتر شورای اسلامی شهر برگزار گردید.
دکتر منوچهرمهدی پورشهردار کومله با تهنیت  روز شورا اذعان داشت:
نهم اردیبهشت ماه در تقویم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز شوراها نام گذاری شده است که این نامگذاری فرصتی است مناسب تا تلاش شبانه روزی اعضاء محترم شوراهای اسلامی شهر و روستاها را صمیمانه گرامی داشته و برای این تلاشگران عرصه های اجتماعی و مردمی از درگاه نورافشان احدیت طلب توفیق و بهروزی نماییم.

بی شک شوراها بی واسطه ترین حلقه ارتباطی مردم، با حاکمیت و نماد تجلی خرد جمعی هستند. المانی ازاحترام و اکرام به شخصیت و هویت انسان و مردم عزیز ایران. نهادی که مشورت را یکی از ارکان مهم سلامت تصمیم گیری می داند و به برکت این اتفاق، نقش آفرینی مردم در تعیین سرنوشت خود و فضایی که در آن زندگی می کنند، دوچندان گردید تا از قبل آن جامعه به سوی کمال سوق داده شود و هر روز بیش از گذشته شاهد بالندگی همه جانبه شهر باشیم.

اینجانب این روز با شکوه را به همه‌ی اعضای شوراهای اسلامی شهرها و روستاها به‌ ویژه به اعضای محترم شورای اسلامی شهر کومله که با وظیفه‌شناسی، همدلی و همزبانی در حل مشکلات شهر تلاش می‌نمایند و با امانت وکفایت برای نیل به جامعه‌ی شهروند مدار خالصانه کوشش می‌نمایند، تبریک و تهنیت عرض می نماییم


لينک مطلب: http://www.sedayekhak.ir/ NSite/FullStory/?Id=222921

چاپ خبر